Опитът на Милан да си отмъсти за загубата с 3:0 на

...

Спорна дузпа и червен картон помогнаха на Челси да удари Милан на Сан Сиро, група Е се заплете жестоко

Опитът на Милан да си отмъсти за загубата с 3:0 на " Стамфорд Бридж " се провали, откакто Челси си потегли с три точки от " Сан Сиро ". " Сините " завоюваха с 2:0, след доста противоречив миг.

Гостите получиха дузпа в 11-а минута, откакто някогашният футболист на Челси Фикайо Томори получи пряк червен картон за нарушение срещу Мейсън Маунт, а от отсъдената дузпа Жоржиньо изведе " сините " напред.

How is that a red for tomori????
—. (@Lfc__HR)  Кървав гол в последната секунда избави Реал (Мадрид) против Шахтьор и го класира напред в Шампионска лига

Антонио Рюдигер се трансформира в воин за " белия балет "

С състезател по-малко италианският първенец опита да се съпротивлява, само че в 34-ата минута Пиер-Емерик Обамеянг отбеляза за 0:2 и прати своите на първото място в таблицата.
 Снимка 590695
Източник:

В същата група Динамо (Загреб) и Ред Бул (Залцбург) приключиха 1:1 на " Максимир " и два кръга преди края, безусловно нищо не е ясно.

Милан има 7 точки, Ред Бул е с 6, а Милан и Динамо са с по 4 пункта.